Sunday, September 30, 2012

naama

 kävin tänään lainaamassa villeltä 50millisen ja siitä alkoi hupi kuvata omaa naamaa! oltiin millan kanssa kirvatsin puutarhassa pyörimässä ja nää kuvat sieltä. tuolla kukkien keskellä maatessa haisi koiran paska, mut yllättävän kauan mä siellä kameran kanssa pelleilin :d nyt vois alkaa tehdä uutta banneria sekä valmistautua henkisesti huomenna olevaan autokoulun II-vaiheeseen! en muista koska olisin viimeks joutunut heräämään aikasin johonkin, että toivottavasti en nuku pommiin :D liukkaalla sladittelu on silti ihan kivaa, joten ehkä mä pääsen aikasin ylös. hope so.

Wednesday, September 19, 2012

pinja


Monday, September 17, 2012

hiekkaa pimpissä pt 2

alkaako samat naamat kyllästyttää? :--D oon vaan ite deeply in love, kattokaa nyt tota muijaa!! ja toinen asia, pitäiskö mun sisällyttää yhteen postaukseen enemmän kuvia kun sit taas postata miljoonatuhatta kertaa? oon vaan niin laiska muokkaamaan ja jos haluu postata kaikki kerralla, niin tuntuu et on vaan kauhee kiire saada julkastuu kaikki kuvat, eikä kerkee rauhassa käsittelemään niitä.

Sunday, September 16, 2012

hiekkaa pimpissä

Oltiin tänään yyterissä kuvaamassa ja tässä ois vähän esimakua. luvassa on mm. sarianna jäätyneenä vedessä. :)

Friday, September 14, 2012

pt.2

Thursday, September 13, 2012

mainingeissa

models: Sarianna & Una

more to come......

Tuesday, September 11, 2012

Sunday, September 09, 2012

Sarianna

model: Sarianna
Näitä kuvia on tulossa vielä lisää, kunhan saan muokattua ne!

ps. vastatkaa tuossa sivussa olevaan lukijatutkimukseen! nimittäin lokakuussa tulee pieniä muutoksia tänne blogin puolelle, kun uusi inspiration-konsepti avautuu ja toi tutkimus on tätä varten. tack!

Monday, September 03, 2012

perjantai

Saturday, September 01, 2012

by Katri

photos by Katri